Hliníkové zahradní a terasové pergoly

PERGOLA PRIMAVERA

 
Pergola na terasu
 
Pergola PRIMAVERA je high-tech řešení pro zakrytí teras a vytvoření nového venkovní prostor. Multifunkční upravená střecha je ideálním protisluneční ochrana, která poskytuje dodatečnou ochranu před deštěm a větrem. Rotační lamely ovládané pomocí dálkového ovládání zajistí vysoký stupeň světelné pohody a poskytují přirozenou ventilaci. V zavřeném stavu v kombinaci s drenážním systémem vestavěným v konstrukci pergoly žaluzie nepropustí vodu a umožňují vychutnat si zahradu a terasu bez ohledu na počasí. Pergola PRIMAVERA je určena pro domácí použití i pro komerční využití může být přizpůsobena každému prostoru, terase u domu, zahradám, terase restaurací nebo hotelů. Pergola PRIMAVERA je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů - hliník a nerez ocel,. Volba komponentů zaručuje vysokou odolnost vůči vnějším vlivům, a v důsledku toho, vysokou pevnost a dlouhodobý, bezporuchový provoz.
 

 

 
 
 
 
PERGOLA SOLID
Hliníková pergola SOLID

Vlastnosti:

konstrukce pergoly SOLID  je vyrobená z extrudovaných hliníkových profilů a nerezových ocelových prvků.
Konstrukce obsahuje systém odběru vody , systém protisluneční a protidešťový a  pohyblivý potah s elektrickým ovládáním, možnost použití automatizace počasí možnost použití LED osvětlení.
Nástěnná a volně stojící varianta. Lakování konstrukce dle vybrané barvy palety RAL,  maximální rozměry jednoho modulu: šířka 4 m, výsuv 7 m,  možnost modulového spojení.
Sklon střešní konstrukce 3-10°.
Pro více informací stáhni katalog: pergola SOLID

 

 
 

 

 

PERGOLA BASIC

Hliníkové zahradní pergoly jsou kompletně vyrobeny z originálních dílů. K výrobě hliníkových pergol a přístřešků pro auta se používají hliníkové profily čtvercového tvaru. Jedná se o celohliníkový stavebnicový systém, kde hliníkový profil tvoří nejvýznamnější prvek. Systém umožňuje různé varianty použítí při zachování jednoduchosti montáže a variability tvaru. Jedná se o bezúdržbové provedení, vyznačující se odolností proti povětrnostním vlivům, které je zároveň vkusným doplňkem domů. Životnost systému je velmi vysoká. Jako základní konstrukční prvek je použitý hliníkový profil čtvercového tvaru o velikosti stran 87 mm. Profil obsahuje drážky do kterých lze umístit spojovací prvky, držáky stropních profilů případně látku. Tento systém lze použít jako samostatně stojící nebo upevněný ke zdi domu. Standardní barevné provedení je v barvě bílá, stříbrná a hnědá. Celou konstrukci lze na přání dodat také v imitaci zlatého dubu nebo třešně. Výhodou použitého materiálu je jeho bezúdržbovost a životnost.Hliníková pergoly v základním provedení nejsou zastřešené ani zastíněné. Jako stínící prvek, se pro tuto pergolu používá markýzová, případně pogumovaná látka. Pergoly lze zastřešit více druky materiálů např, polykarbonát. Hliníkové pergoly jsou dodávány ve třech konstrukčních variantách ( viz.níže).

Prospekt Pergola.pdf

           pro zvětšení klikněte na obrázek

            Hliníková pergola Basiczahradní pergola pergola hliníková 

              hliníková pergola  zahradní pergoly            

                 varianta 1. uchyceni na stěnu          varianta 2. volně stojící                Varianta 3. oboustanna

           Pergola hliníková zahradní pergolapergola dřevěna

 

            Zastřešení materiál:

                         tkanina akryl                                           tkanina PVC                                          polykarbonát

          Hliníková pergola

                hliníkový slunolam pevný                 hliníkový slunolam ( el.pohon)                    systém veranda

         zastínění pergoly