Kazetové kovové podhledy

Kazetové stropní  podhledy jsou vyrobeny z hliníku o tloušťce 0,5 až 0,8 mm nebo oceli o tloušťce 0,5 až 0,6 mm v barevném provedení již z výroby systémem "coil coating".Stropní kazety jsou k dispozici v široké paletě barev. 
Hliníkové kazetové stropy jsou charakterizovány:
rychlostí a jednoduchostí instalace,
snadným přístupem nad stropní prostor,
dlouhodobou trvanlivostí,
snadno se čistí,
možnost výměny  za všechny typy minerálních podhledů,
možnost perforace za účelem zlepšení akustické vlastnosti.
Vysokéce estetické stropní podhledy ve spojení s nízkou cenou umožňují široké použití v různých objektech, jako jsou například:
- administrativní a kancelářské budovy,
- výrobní potravinářské prostory ,
- veřejná zařízení (např. hotely, letiště, nemocnice, školy),
- obchodní a výstavní prostory.
 
      
 
Kazety stropní systém Clip-In  vyrobeny z hlinikové slitiny tloušťky 0,50-0,70 mm a oceli tloušťky 0,50 mm, rozměrů 600x600, 300x600, 600x1200 mm. Kazety se jednoduše zacvaknou do trojúhelníkového nosného profilu. Systém je vhodný zejména pro aplikace v komeční nebo veřejné oblasti, kde je vyžadována dlouhotrvající povrchová odolnost, hygiena a snadná údržba klíčovýn kriteriem Stropní kazety  Clip-in umožnují snadný přístup k instalacím a údržbě technologií umístěných nad stropem. Systém umožňuje základní vybavení, jako jsou: modulární svítidla, reflektory ventilační nebo klimatizační vyústky různých tvarů (lineární,čtvercový nebo kulatý); bezpečnostní zařízení, sprinklery a detektory kouře. Stropní podhled může pohlcovat zvuk. Tohoto efektu lze dosáhnout, pokud se na zadní stranu děrovaných lamel umístí vložka ze skelné nebo minerální izolace zabalená do svařeného polyetylénového obalu, popřípadě jsou kazety na zadní straně opatřeny nalepenou vložkou ze syntetické tkaniny SoundTex. Kazeta ma ostré nebo zkosené hrany.
 
 
     
 
Podhled kazetový systém LAY-ON a LAY-IN nosnou částí stropních kazet jsou nosníky T24/T15. Hliníkové kazety jsou nabízeny v široké škále různých rozměrů, děrování, barev a obvodových řešení mohou tak uspokojit nejen ekonomické požadavky, nýbrž i požadavky na specifická estetická řešení. Celá škála kazet umožňuje účelně a pružně řešit technické a funkční problémy, nabízí úplnou přístupnost do meziprostoru, snadnou montáž, široké uplatnění, ohnivzdornost a odolnost vůči vlhkosti, zvukotěsnosti, naprostou pružnost při začleňování užitkových prvků, svítidel a pohyblivých příček. Hliníkové stropní kazety nabízí projektantům tvůrčí představivost. Stropní kazety jsou vyráběny z hliníku nebo oceli (předbarvené nebo opatřené práškovým nátěrem). Jsou čtvercové, obdélníkové, tvarované s hladkým nebo děrovaným povrchem. Podhledy jsou se skrytou nebo viditelnou T struktůrou. Použitím tlumících materiálů, můžete dosáhnout vynikající úrovně absorpce zvuku
 

Katalog kazetové podhledy.pdf

Technické listy ke stažení

 
Realizace pro zvětšení klikni na obrázek

hliníkové kazety Vario perforace gradient

Obchodní a kancelářské centrum Wroclavia, Kazety VARIO perforace Gradient

Kazetový podhled VarioHliníkové kazety
Hotel Hilton Wroclaw, kazety SCC Vario Q 10x8, RAL 9016
Kovové stropní kazetyHliníkové stropní kazetyClip IN stropyKovové kazety CLIP IN
Podhledy TahokovKovové stropní kazetyStropní deskyKazety Tahokov Q
Kovové čtvercové podhledyperforace kazetperforované kazetyKovové kazetové podhledy Vario
Kazety podhledové DOWN CLIPStropní hliníkové kazety RevealREVEAL stropní kazety