Kazetové kovové podhledy Barwa System

REVEAL

Nosnou konstrukcí stropu REVEAL LAY ON, LAY IN, je nosný profil T24. Panely 600x600 mm tvoří hladký, elegantní povrch. Kazety jsou vyráběny v souladu s normou ČSN 13964 z hliníkového nebo ocelového plechu. V kazetových stropech REVEAL mohou být instalovány různé osvětlení, větrání, protipožární systémy, v těchto případech nabízíme také realizaci vhodných otvorů a přípravu stropu. Hliníkové kazetové stropy se vyznačují: rychlostí a jednoduchostí montáže, odolností proti korozi, snadným přístupem do stropního prostoru. Kazety LAY ON jsou v rovině s nosným profilem T24, kazety LAY IN kazety jsou o proti nosníku T24 o 9 mm níže. . Systém umožňuje základní vybavení, jako jsou: modulární svítidla, reflektory ventilační nebo klimatizační vyústky různých tvarů (lineární,čtvercový nebo kulatý); bezpečnostní zařízení, sprinklery a detektory kouře. Stropní podhled může pohlcovat zvuk. Tohoto efektu lze dosáhnout, pokud se na zadní stranu děrovaných kazet umístí vložka ze skelné nebo minerální izolace zabalená do svařeného polyetylénového obalu, popřípadě jsou kazety na zadní straně opatřeny nalepenou vložkou ze syntetické tkaniny SOUNDTEX.   Zakladní barevné provedení dle RAL. Více viz. technické listy.

klikni pro zvětšení na obrázek

      kazetové podhledy  
 

Kazety stropní DOWN CLIP

Vysoké estetické hodnoty stropů Down Clip umožňují široké využití v různých zařízeních, jako jsou veřejné prostory (např. Stadiony, letiště, komerční a výstavní zařízení, průmyslová zařízení a administrativní a kancelářské budovy). Kazety DOWN CLIP jsou úspěšně využity i v místnostech s vyššími hygienickými požadavky, např. zdravotnictví, potravinářství apod. Je možné použít stropy uvnitř i vně.Standardně jsou k dispozici panely o rozměrech 600x600 mm, 600x1200 mm a 600x1500 mm. Panely jsou vyráběny z hliníku nebo oceli s ostrými nebo zkosenými hranami tl. hliníku 0,50 - 0,80 mm který je barven systémem Coil Coating. Stropní podhled může pohlcovat zvuk. Tohoto efektu lze dosáhnout, pokud se na zadní stranu děrovaných kazet umístí vložka ze skelné nebo minerální izolace zabalená do svařeného polyetylénového obalu, popřípadě jsou kazety na zadní straně opatřeny nalepenou vložkou ze syntetické tkaniny SOUNDTEX. Panely jsou k dispozici na vyžádání ve všech barvách z palety RAL. Více viz.technické listy.

klikni pro zvětšení na obrázek

Kazety VARIO

Stropní kazety Vario mohou být vyrobeny z hliníkového plechu tloušťky 0,5 mm až 1,2 mm, ocelového plechu, cortenu, mědi a kompozitu . Kazety VARIO mohou být vyráběny v jakékoliv velikosti a tvaru, také ve 3D verzi. Panely VARIO mohou být namontovány jak uvnitř, tak venku. Je možné použít vlastní rozměry a tvary kazet, pro vyhrazené stavby. Kazety jsou uchyceny na nosný systém RBS1, RBS2. Ve stropech VARIO je možné současně použít panely různých tvarů a barev. U velkých rozměru kazet je nutno brát v úvahu pevnostní parametry stávajícího stropu.
Lze navrhnout různé perforace v panelech Vario. Panely lze různě kombinovat s mřížkovým podhledm přičemž lze dosáhnout až 80% prostupnosti. Tyto stropy jsou vyráběny v souladu s normou ČSN 13964 a jsou klasifikovány jako nehořlavé. Více viz. technické listy.

klikni pro zvětšení na obrázek

Kazetové podhledy hliník

Kazety REVEAL SCC

Stropní kazety REVEAL SCC (tahokov hliník, ocel)  se montují na standardní konstrukci T24 nebo T15. Stropní kazety jsou k dispozici v široké škále barev.

Stropy REVEAL SCC používané v místnostech umožňují zakrýt všechna technická zařízení, jako jsou klimatizace, větrání, napájení, požární a poplašná zařízení.

Stropní kazety SCC mohou být vyrobeny v libovolných rozměrech, které lze namontovat na různé konstrukční systémy, např. BRANDRASTER, standardní profily T24 a T15 nebo FIXPOINT. Je také možné navrhnout speciální řešení podle potřeb klienta.

Standardně je v nabídce propustnost kazet z tahokovu 50% až 56%.

Expandované kovové stropy jsou vyráběny v souladu s normou ČSN 13964. Více viz. technické listy.

klikni pro zvětšení na obrázek

Katalog kazetové podhledy.pdf nebo www.barwasystem.pl/sufity-kasetonowe_

Technické listy ke stažení

 
Ukázka realizace pro zvětšení klikni na obrázek
Kazety Tahokovpodhled z tahokov 
Kazety SCC (tahokov)  kancelářská budova ve Vratislavi
Kazety VARIO Kazety z tahokovu VarioKazety tahokov Q10x8
Galerie Jurajska, Kazety VARIO SCC na konstrukci RBS2 , oka Q10x8, RAL 1016, 600x1200 
 |Tahokov kazety tahokovKazety tahokov z hliníku

Kancelářská bodova  Dominikánů ,obklad z tahokovu s parametry sítě 265x100x39 tl..2 mm

Rozměry modulů: šířka 1060 mm (s velikostí ok více než 265 mm), zlatá RAL 1036. Desky namontované na profily "C" 50x50x2 (konstrukce - horizontální linie) a profilované držáky v úhlu sítě.

Strop je tvořen kazetami z tahokovu Q12 x 9 x1,2 × 1Stěnový mm v pravoúhlém tvaru o šířce 550 mm, práškovým nástřikem RAL9003 bílý matný. Instalace kazet při zachování vzdálenosti 20 mm na systémové struktuře RBS1-HOOK ON.

 
  Kazety Vario tahokovKazetový podhled z tahokovu
VARIO SCC kazetový strop o velikosti ok R28x17-2,5x1,5 mm RAL9003, RAL9004

hliníkové kazety Vario perforace gradient

Obchodní a kancelářské centrum Wroclavia, Kazety VARIO perforace Gradient

Kazetový podhled VarioHliníkové kazety
Hotel Hilton Wroclaw, kazety SCC Vario Q 10x8, RAL 9016
Kovové stropní kazetyHliníkové stropní kazetyClip IN stropy
Podhledy TahokovKovové stropní kazetyStropní desky
Kovové čtvercové podhledyperforace kazetperforované kazetyKovové kazetové podhledy Vario
Kazety podhledové DOWN CLIPStropní hliníkové kazety RevealREVEAL stropní kazety

 

tel. +420 734 651 087   e-mail: almonta@almonta.cz